Szczoteczki soniczne lepsze od zwykłych?

Szczoteczki soniczne lepsze od zwykłych?
Szczoteczki soniczne lepsze od zwykłych?

Czy warto kupić szczoteczkę soniczną ?

Czym jest szczoteczka soniczna?
Szczoteczka soniczna to nic innego jak udoskonalona i ulepszona szczoteczka elektryczna która potrafi usuwać aż 6 razy więcej płytki nazębnej od zwykłej szczoteczki elektrycznej ?

Ranking szczoteczek sonicznych uświadamia nas w tym jak bardzo jest to zaawansowane technologicznie urządzenie które potrafi wykonywać od 30 000 do 60 000 ruchów na minutę !
Zwykła szczoteczka elektryczna wykonuje około 8000 ruchów na minute więc te liczby już powinny dać nam obraz z jak dużą częstotliwością działa szczoteczka soniczna, co ważne nie uszkadzając w ten sposób zarówno szkliwa jak i naszych dziąseł ze względu na delikatne ruchy oraz specjalny profil główki szczoteczki.

Konstrukcja

Szczoteczki soniczne są skonstruowane w specyficzny sposób aby dzięki swojej dużej częstotliwości ruchów pulsacyjnych oraz specjalnym kształtom docierać w najtrudniejsze zakamarki naszej jamy ustnej.

Zalecenia

Z tego wspaniałego wynalazku mogą korzystać zarówno dorośli, osoby starsze oraz dzieci powyżej 6 lat. Pomocne w użytkowaniu wydaje się być wskaźnik stanu baterii przez co używanie szczoteczki sonicznej staje się zarówno łatwe jak i efektywne.
Regularne stosowanie wpływa na skuteczne zabezpieczenie naszych zębów przed powstawaniem kamienia nazębnego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here