Supernowa seria Timex Supernova

Supernowa seria Timex Supernova

Całkiem niedawno w świecie zegarków miała miejsce niezwykła premiera. Futurystyczna wizja czasomierzy stała się rzeczywistością za sprawą niezwykłej, rewolucyjnej linii Timex Supernova ! Ceniona amerykańska marka od lat zaskakuje nowoczesnym designem podążającym za nowinkami technologicznymi. Teraz przeszła samą siebie !

Zegarki Timex Supernova to pomysłowe, wysmakowane modele o niepowtarzalnym wzornictwie. Centralny element nowoczesnej estetyki stanowi wyjątkowa tarcza. Uzyskano na niej ciekawy i niespotykany efekt dzięki zastosowaniu dodatkowej warstwy z laserowym cięciem. Dziurkowana płytka podkreśla kształty chronografu i indeksów godzinowych. W środkowej części cyferblatu umieszczono bowiem trzy dodatkowe, zegary analogowe o jednolitej kolorystyce. Zdawać by się mogło, że odczyt pomiarów umożliwiają jedynie naniesione na nie delikatne białe kropeczki, jednak projektant przygotował prawdziwą niespodziankę!

Supernowa seria Timex Supernova

Wskazówki oraz indeksy godzinowe w postaci prostych słupków utrzymane zostały w stylistyce, jaką charakteryzują się modne amerykańskie zegarki Timex. Minimalistyczne, zaokrąglone na końcach, doskonale wpisują się w styl zastosowanego wzornictwa. Ciekawie została rozwiązana także pozycja datownika. Niewielkie okienko z liczbami arabskimi zostało umieszczone w pod kątem, w okolicy godziny czwartej. Kiedy mogłoby się już zdawać, że wszystko zostało odkryte, zegarek niczym supernowa pokaże zupełnie nowe oblicze! Dzięki zastosowaniu odświeżonej wersji podświetlenia Timex Indiglo, jedno wciśnięcie koronki odmieni czasomierz nie do poznania !

Pełne podświetlenie tarczy przenika przez laserowe nacięcia przenosi w kosmiczną podróż do innej galaktyki. Żywa, morska poświata nadaje zegarkowi Timex Supernova całkowicie nowy look! Taki efekt wizualny możliwy jest dzięki idealnemu przygotowaniu poszczególnych elementów zegarka. Dotychczas, gładkie zegary chronografu, zostają w całości podświetlone na niebiesko, ukazując dodatkowe indeksy. Tarcza zdaje się być teraz świecącym dziełem sztuki stworzonym przez połączenie wielu drobnych cząsteczek. Nie zapomniano także o podświetleniu głównych indeksów godzinowych. Całość kompozycji prezentuje się naprawdę świetnie!

Nowoczesne męskie zegarki Timex Supernova

Nowoczesne męskie zegarki Timex Supernova, w których technologia Indiglo odgrywa pierwsze skrzypce nie są tylko efektywnym dodatkiem, który zapewni niesamowite wrażenie wizualne. Dzięki eleganckiej kompozycji i wysokiej funkcjonalności obejmującej m.in. odporność na zachlapania i dokładny chronograf, doskonale spisują się na co dzień. Szeroka oferta kolorystyczna sprawia, że każdy z panów znajdzie kompozycję stworzoną właśnie dla niego.

Timex Supernova jest kolekcją uniwersalną, łączącą elegancję z technologicznymi innowacjami. To zegarki, które nie tylko doskonale uzupełnią strój codzienny, ale i formalny garnitur. Na skórzany pasek zegarka przeniesiono dziurkowany wzór tarczy nadając spójności kompozycji. Dzięki dynamicznej zmianie designu przez podświetlenie, poczujesz jakby na Twojej ręce pojawił się zupełnie nowy model, o kosmicznym pochodzeniu.

Najnowsza seria zegarków Timex Supernova dostępna jest na stronie autoryzowanego sklepu online zegarek.net.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here