Rewolucja w koszeniu trawy – Kosiarki automatyczne

Rewolucja w koszeniu trawy – Kosiarki automatyczne

Rewolucja w koszeniu trawy – Kosiarki automatyczne

Kosi, gdy Ty odpoczywasz

Kosiarki automatyczne to rozwiązanie na miarę XXI wieku. Stworzone dla wszystkich, którzy nie mają czasu na pielęgnację trawnika lub zwyczajnie nie cieszy ich praca w ogrodzie.

Kosiarki akumulatorowe ładują się same – wkład ładowania akumulatora jest w pełni automatyczny, urządzenie w odpowiednim momencie zostaje skierowane do stacji ładującej (maksymalne napięcie 28 V). Standardowy czas pracy wynosi około 1 h, a czas ładowania około 1,5 h. Co najważniejsze wymienne akumulatory robota koszącego można wykorzystać do innych sprzętów i narzędzi ogrodowych tego samego producenta.

Ciche, ekologiczne, inteligentne kosiarki automatyczne

Kosiarki samojezdne dzięki systemom czujników doskonale rozpoznają napotkane na drodze przeszkody, co wpływa na wysoką jakość koszenia. Dzięki niewielkim jak na kosiarkę gabarytom dojadą nawet w trudno dostępne miejsca. Wszystkie kosiarki automatyczne wyposażone są w:

  • czujnik deszczu
  • czujnik podnoszenia
  • czujnik zderzenia
  • czujnik nachylenia
  • sterowanie za pomocą Wi – Fi

Zastosowanie zasilania akumulatorowego niweluje emisję spalin i tak charakterystyczny dla większości kosiarek hałas. Nic nie stoi, więc na przeszkodzie, aby Twoja kosiarka kosiła, gdy Ty śpisz.

Zastanawiasz się, jak to działa? Kosiarka pracuje na terenie wyznaczonym przez przewód ograniczający teren przeznaczony do koszenia. Przewód można ułożyć własnoręcznie lub przy pomocy specjalnej maszyny. Zaznaczony obszar to pole do pracy Twojego robota. Kosiarka wyposażona jest w ostrza tarczowe z 3 lub 4 ostrzami tnącymi.

Kosiarki automatyczne Worx

W ofercie Cedrus znajdziesz roboty koszące marki Worx:

Kosiarka automatyczna Worx Landroid S500

Wysokość koszenia regulowana od 20 do 60 mm
Układ zasilania 20 V Max/2.0Ah Li-Ion
Maksymalny kąt nachylenia stoku 20 stopni (35%)
Max. powierzchnia pracy 500m2

Kosiarka automatyczna Worx Landroid L2000

Wysokość koszenia regulowana od 20 do 60 mm
Układ zasilania 28 V Max/2.9Ah Li-Ion
Maksymalny kąt nachylenia stoku 20 stopni (35%)
Max. powierzchnia pracy 2000m2

Automatyczne kosiarki sterowane za pomocą Wi-Fi

Jesteś w pracy i aplikacją uruchamiasz swoją kosiarkę, aby zakończyła prace na twój powrót do domu. Automatyczne kosiarki mogą być sterowane przy użyciu aplikacji na smartfon połączoną w sieci bezprzewodowej Wi-Fi.

Kosiarki do koszenia na pochyłych terenach

Kosiarki do koszenia zboczy rozwiązują problem czyszczenia zarośniętych skarp i trudno dostępnych miejsc z zarośli. Kosiarka odbiera sygnał nawet do 300 m, a elektryczne silniki umożliwiają bardzo czułe i bezpośrednie sterowanie. Kosiarki marki Agria to idealne uzupełnienie gamy produktów ogrodowych kosiarek automatycznych. Kosiarka do zboczy może kosić wyższą trawę, wyposażona jest w funkcję mulczowania trawy, wysokość koszenia jest regulowana nawet do 200 mm, a noże załączane są za pośrednictwem sprzęgła elektromagnetycznego. Szerokość robocza kosiarki wynosi 800 mm.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here