Profesjonalne prasowanie

Obecnie postęp technologiczny dotyczy niemal każdej dziedziny naszego życia, a pożądany jest w każdej branży. W procesach produkcyjnych maszyny są niezbędne dla szybkiej, efektywnej i maksymalnie bezbłędnej produkcji. Pozwalają znacznie zaoszczędzić czas, pieniądze, a niekiedy i miejsce na hali produkcyjnej.

Nie inaczej jest w przypadku branży odzieżowej. Bez względu na to czy mówimy o szwalniach, zakładach krawieckich bądź pralniach, we wszystkich tych miejscach niezbędne są profesjonalne maszyny do prasowania.

Można jeszcze zadać sobie pytanie, co odróżnia maszyny profesjonalne od tych do użytku domowego. Otóż podstawową kwestią są moce przerobowe. Istotą maszyn i urządzeń profesjonalnych jest możliwość bezawaryjnej, nieprzerwanej pracy nawet przez kilka dni, czego nie możemy wymagać np. od zwykłego domowego żelazka. Również gabaryty, wygląd, komponenty, z których wykonane są przemysłowe maszyny znacznie się różnią. W przypadku urządzeń domowych liczy się design i estetyczny wygląd, w przypadku tych profesjonalnych liczy się wydajność.

Rodzaj wyposażenia

Profesjonalne maszyny do prasowania dają obecnie cały szereg możliwości. Zależnie od rodzaju produkcji, można precyzyjnie wyposażyć całą halę tak, by żadna z maszyn nie stała bezczynnie.

Dla zakładów szyjących odzież gorąco polecamy różnego rodzaju prasy manualne i pneumatyczne, służące do prasowania mankietów, kołnierzyków, szwów i nogawek spodni. Również uniwersalna maszyna do prasowania UNIVAPOR będzie doskonałym wyborem dla zakładów szyjących odzież wierzchnią. Zaprasowuje ona krawędzie kieszeni, patki czy łaty, które są później naszywane na ubrania.

Zgodnie z przeznaczeniem

Wybierając profesjonalne maszyny do prasowania zawsze warto zwrócić uwagę na szczegóły i dodatki, jak: możliwość podłączenia do centralnej pary, rodzaje obsługiwanych tkanin, moc podłączeniowa, opcje dołączenia różnych akcesoriów. Wszystko po to by jak najbardziej usprawnić procesy prasowania.

Naszej ofercie  znajdziesz profesjonalne maszyny do prasowania (Sprawdźzarówno dla firm odzieżowych jak i wszelkich pralni.