Poznaj królową nieinwazyjnego liftingu – ultradźwiękową terapię HIFU SonoQueen

Która z nas nie marzy o tak pięknym i młodym wyglądzie, żeby bez oporów wyjść z domu bez makijażu? Nie jest to niemożliwe, a w osiągnięciu tak idealnej prezencji pomocne okazują się najnowsze zabiegi medycyny estetycznej.

Królową nowoczesnego, bezinwazyjnego liftingu twarzy jest terapia HIFU SonoQueen, na który chętnie decydują się klientki warszawskiej Kliniki Miracki. Wykorzystuje ona działanie ultradźwięków, dzięki czemu stanowi  jedyny, całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjny zabieg z efektem liftingu.

Niezawodne ultradźwięki w walce ze zmarszczkami

SonoQueen to urządzenie do nieoperacyjnego liftingu twarzy i ciała o sprawdzonej skuteczności. Stworzone zostało w technologii HIFU, czyli z zastosowaniem skoncentrowanej wiązki ultradźwięków. Podczas zabiegu skóra poddawana jest działaniu impulsów o wysokiej częstotliwości, które intensywnie liftingują i tworzą efekt wielowymiarowego ujędrnienia skóry. Wiązka ultradźwięków emitowana przez aparaturę SonoQueen wnika aż do trzech warstw: skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, by w ten sposób zainicjować proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych. Oddziaływanie fali ultradźwiękowej na skórę właściwą, komórki tłuszczowe i powięzi sprawia, że w skórze błyskawicznie zachodzą procesy odnowy. Rozgrzana tkanka rozpoczyna intensywne namnażanie kolagenu i elastyny, włókna obkurczają się i nadają skórze jędrność, natomiast komórki tłuszczowe zostają rozbite i usunięte z organizmu na drodze normalnych procesów metabolicznych.

Lifting bez skalpela – szerokie zastosowanie ultradźwięków

Urządzenia HIFU opierające się na działaniu ultradźwięków znajdują zastosowanie w wielu zabiegach upiększających. Dzięki głowicom o różnych wielkościach umożliwiają poprawienie napięcia skóry nawet w tak delikatnych miejscach, jak okolice oczu.

Wskazania do zabiegu:

  •  zmarszczki na twarzy, szyi i dekolcie,
  • oznaki starzenia w delikatnej okolicy oczu lub ust,
  • podwójny podbródek,
  • zwiotczenia na twarzy, ramionach czy pośladkach,
  • utrata witalności skóry,
  • cera o nierównomiernym kolorycie.

HIFU SonoQueen – przebieg zabiegu

Przed rozpoczęciem zabiegu lekarz dokładnie odtłuszcza skórę, a następnie nanosi na nią cienką warstwę żelu (podobnego do tego stosowanego podczas USG). Podczas terapii stosuje się głowice wyposażone w specjalne kartridże. Różnorodność kształtów i wielkości głowic pozwala na dopasowanie ich do potrzeb każdego obszaru ciała. Najdelikatniejsze z głowic, o głębokości wnikania fali w skórę od 2 do 4,5 mm, wykorzystywane są do zabiegów na twarz, a mocniejsze o głębokości wnikania 6 mm, stosuje się w przypadku zabiegów na pośladki, uda czy ramiona. Sama procedura zabiegowa jest praktycznie bezbolesna. Nieinwazyjny lifting ultradźwiękowy stworzony został specjalnie z myślą o potrzebach nowoczesnych kobiet, dlatego przynosi szybkie rezultaty i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Czas zabiegu wynosi od 30 minut do godziny, w zależności od leczonego obszaru.

Efekty zabiegu

Na efekty zabiegu HIFU SonoQueen nie trzeba długo czekać. Pojawiają się już po pierwszym zastosowaniu. Natomiast ostatecznymi rezultatami terapii można cieszyć się po około 3 miesiącach od pierwszego zabiegu, ponieważ regeneracja skóry po zastosowaniu ultradźwięków jest procesem stopniowym. Lekarze wykonujący terapię ultradźwiękową HIFU polecają powtarzanie ich 2-3 razy w roku, by utrzymać skórę w dobrej kondycji.

Najważniejsze zalety terapii HIFU SonoQueen:

  • redukcja zmarszczek nawet w najdelikatniejszych miejscach,
  • odmłodzona skóra z efektem liftingu bez użycia skalpela,
  • wyraziste wzmocnienie kondycji skóry na całym ciele,
  • ujędrnianie skóry w problematycznych miejscach, np. na ramionach, udach czy pośladkach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here