Popraw widoczność w swoim samochodzie

Popraw widoczność w swoim samochodzie

Lepsza widoczność

Lepsza widoczność o zmroku to zarówno większe bezpieczeństwo nasze jak i innych użytkowników ruchu drogowego włączając w to pieszych na poboczu oraz wybiegającej zwierzyny jeśli poruszamy się poza miastem. Najczęściej stosowanymi żarówkami do świateł mijania potocznie przez kierowców nazywane światłami krótkimi to żarówka H7.

Dodatkowa moc

Producenci żarówek H7 wykorzystując nowe technologie opracowali model który potrafi dawać nawet do 60% więcej światła od zwykłej żarówki H7 i pobierać mniej energii, jest to rozwiązanie zarówno efektywne jak i ekologiczne.

Odbłyśniki i klosze

Ze względu na upływający czas który na żaden z podzespołów nie wpływa korzystnie musimy zwrócić uwagę w jakim stanie są nasze odbłyśniki wewnątrz lampy. Nawet najlepsze żarówki H7 nie są w stanie uzyskać oczekiwanego rezultatu jeśli będziemy mieli zanieczyszczone odbłyśniki, niektóre lampy możemy bez problemu rozebrać i wyczyścić od środka, inne już nie ułatwiają nam tego, są również takie które są nierozbieralne i jedynie możemy zakupić całe nowe elementy. To samo dotyczy kloszy które mają tendencję do matowienia i ograniczania przepływu światła od naszej żarówki H7 poprzez odbłyśnik do klosza który jeśli jest zanieczyszczony w rażący sposób wpływa na efektywność naszego oświetlenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here