Oryginalna koncepcja oświetlenia na Twoją imprezę

Profesjonalne oświetlenie nie jest zarezerwowane tylko na wielkie uroczystości albo imprezy masowe. Urodziny, ślub czy jakakolwiek inne ważne wydarzenie w swoim życiu można uczcić przyjęciem z efektowną oprawą świetlną.

Całkiem inne wnętrze

Ciężko przecenić rolę światła w kształtowaniu przestrzeni. Wybrane na imprezę miejsce może być ciasne, ciemne i nieprzytulne, ale za sprawą odpowiednio dobranego oświetlenia zmieni się nie do poznania. Nie trzeba wydawać pieniędzy na wynajem luksusowej sali czy płacić za maskujące dekoracje – to samo zrobi dobre oświetlenie i jeszcze dodatkowo można liczyć na przeróżne świetlne atrakcje.

To rozwiązanie sprawdzi się niezależnie od okazji, wystarczy przygotować ciekawą koncepcję podkreślającą charakter uroczystości. Właśnie za pomocą oświetlenia najprościej można zamienić zwykłe pomieszczenie w klubową scenę albo nastrojową, kameralną salkę, a jeśli miejsce, w którym odbywa się impreza, ma ciekawą architekturę i artystyczne detale, warto to wyeksponować za pomocą oświetlenia.

 

Spójna całość

Gra światłem jest w stanie zmienić wygląd wnętrza, ale wciąż trzeba pamiętać o tym, by oświetlenie harmonizowało z resztą wystroju. Dobra firma odpowiedzialna za realizację takiego zamówienia, jak BVS Show Lighting, uwzględnia wszystkie szczegóły – styl mebli, kolorystykę ścian, rodzaj dekoracji, urodę kwiatów w wazonach, nawet muzykę.

Ciekawym pomysłem są imprezy tematyczne, których ważną częścią będzie oświetlenie – to może być impreza kostiumowa, w stylu wybranej epoki, futurystyczna, inspirowana ulubionym filmem albo znanymi dziełami kultury. Światło musi współgrać z resztą, co jednak nie znaczy, że źle wypadną ekstrawaganckie połączenia, jak nowoczesne lasery i wiktoriańskie meble, ale na pewno przyda się tu doświadczenie oświetleniowców, którzy znajdą sposób na udane połączenie tak różnych tematyk.

 

Warto słuchać rad specjalistów

Przygotowanie oprawy świetlnej, nawet gdy to niewielka impreza w gronie znajomych, jest sporym wyzwaniem, dlatego lepiej zdać się na doświadczenie oświetleniowców. Pomysły klientów nie zawsze się sprawdzają w realnych warunkach, bo często mając w głowie jakąś wizję nie uwzględniają oni szeregu dodatkowych czynników wpływających na ostateczny efekt. Warto więc wziąć pod uwagę podpowiedzi specjalistów, którzy wiedzą, jak realizować tego typu przedsięwzięcia. A firmy z wieloletnim doświadczeniem tj BVS Show Lighting są do Państwa dyspozycji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here