Niewielkie soundbary

Niewielkie soundbary
Niewielkie soundbary

Soundbar czy kino domowe?

W internecie możemy znaleźć wiele porównań soundbarów z kinami domowymi, jednak najlepszym wyznacznikiem dla kupujących powinny być opinie posiadaczy danego sprzętu.

Soundbar

Soundbar to małe urządzenie najczęściej przystawione do górnej lub dolnej części telewizora które wspomaga rozprowadzanie dźwięku przestrzennego.
Test soundbarów udowadnia, że nie jest on w stanie w 100% procentach przenieść jako jedno częściowe urządzenie głębi dźwięku i efektu przestrzennego takiego jak kino pracujące w systemie 7.1 lecz są to różnice głównie które nie każde ucho potrafi wyłapać według opinii użytkowników.

Plusy soundbarów

Atutami soundbarów jest mały gabaryt, nie musimy mieć dużej powierzchni do zadysponowania jak w przypadku kina domowego.
Jeśli chodzi o połączenie to soundbar możemy połączyć z telewizorem za pomocą bezprzewodowej technologii bluetooth, kablem hdmi, usb czy poprzez złącze optyczne.
Odpowiedniej klasy i designu soundbar może być jednym z elementów wykończenia wnętrza między innymi ze względu na swój nowoczesny i innowacyjny wygląd.

Co kupić?

Jaki soundbar kupić ? Najlepiej przy wyborze posiłkować się internetowym rankingiem soundbarów.
Przy wyborze sprzętu musimy zwrócić uwagę przede wszystkim na jakość dźwięku oraz na technologie w jakiej dźwięk będzie odtwarzany.
Oczywistym faktem jest iż jakość soundbar’a będzie wprost proporcjonalna do ceny zakupu.

1 KOMENTARZ

  1. Osobiście wolę kupić kino domowe, bo lubię oglądać filmy w wysokiej jakości. Jak na razie szkoda mi wydać pieniądze na sam głośnik. Kino domowe, które mam nie jest nowe, lecz jeszcze spełnia swoją funkcję.
    Wpis, który przeczytałem był ciekawy, choć mógł być dłuższy. Chętnie zajrzę tutaj nie raz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here