Markizy tarasowe – co warto o nich wiedzieć?

Markizy tarasowe – co warto o nich wiedzieć?

Marzeniem chyba każdego jest posiadanie pięknego domu z tarasem, wychodzącym na zadbany ogród. Na tarasie można odpoczywać w słoneczne, ciepłe dni, siedząc wygodnie w fotelu i czytając dobrą książkę lub ciesząc oczy pięknem otaczającej przyrody. Co jednak zrobić, jeśli słońce zacznie za mocno przypiekać lub spadnie deszcz? Z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania techniczne – markizy tarasowe, pergole oraz różne przesłony.

Markizy

Markizy wykonuje się z tkanin odpornych na działanie różnych czynników atmosferycznych: deszczu, wiatru, słońca i wysokich temperatur. Montuje się je bezpośrednio do elewacji budynku. Dzięki specjalnemu mechanizmowi, umieszczonemu w przegubowych ramionach, można je całkowicie lub częściowo rozwijać i chować. Markizy umożliwiają korzystanie z tarasu praktycznie przez większą część roku, z wyjątkiem zimy.

Pergole

Pergole posiadają specjalne słupy, które montuje się do podłoża, dzięki czemu są bardzo odporne wiatr i tworzą elegancką, a przy tym dużą osłonę tarasową. Niektóre pergole mogą mieć szerokość i wysięg nawet do 6 metrów, co pozwala, przy zastosowaniu markizy łączonej, na osłonę powierzchni 18 x 6 metrów. Mogą być obsługiwane pilotem z silnikiem elektrycznym. Jeśli pergola zostanie wyposażona w ściany boczne, może stać się również oddzielnym pomieszczeniem, w którym można się zrelaksować z dala od ciekawskich oczu sąsiadów.

Markizy – Łódź

Markizy tarasowe można zakupić w Łodzi, w salonie sprzedaży Monolith. Firma funkcjonuje na rynku od blisko 20 lat i znajduje się w czołówce polskich przedsiębiorstw montujących markizy tarasowe, ogrodowe, pergole, rolety i żaluzje. Oferuje nowoczesne produkty i wciąż pozytywnie zaskakuje klientów nowymi rozwiązaniami technicznymi.

Na stronie www.twojamarkiza.pl można znaleźć bogatą ofertę różnego rodzaju wytrzymałych i funkcjonalnych markiz tarasowych, w kasecie i pół-kasecie, nawet z 7-letnią gwarancją. Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości materiałów o różnych wielkościach osłon. Ich szerokość sięga nawet 7 metrów, co pozwala wykorzystać je do ochrony naprawdę dużych tarasów. Producent oferuje również montaż i dalszy serwis swoich wyrobów, co jest bardzo wygodne z uwagi na lokalizację firmy w centrum Polski.

Warto skorzystać z oferty firmy również z uwagi na atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWindsurfing (nie) dla każdego
Następny artykułPrezent dla młodej mamy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here