Markizy tarasowe – co warto o nich wiedzieć?

Markizy tarasowe – co warto o nich wiedzieć?

Marzeniem chyba każdego jest posiadanie pięknego domu z tarasem, wychodzącym na zadbany ogród. Na tarasie można odpoczywać w słoneczne, ciepłe dni, siedząc wygodnie w fotelu i czytając dobrą książkę lub ciesząc oczy pięknem otaczającej przyrody. Co jednak zrobić, jeśli słońce zacznie za mocno przypiekać lub spadnie deszcz? Z pomocą przychodzą nowoczesne rozwiązania techniczne – markizy tarasowe, pergole oraz różne przesłony.

Markizy

Markizy wykonuje się z tkanin odpornych na działanie różnych czynników atmosferycznych: deszczu, wiatru, słońca i wysokich temperatur. Montuje się je bezpośrednio do elewacji budynku. Dzięki specjalnemu mechanizmowi, umieszczonemu w przegubowych ramionach, można je całkowicie lub częściowo rozwijać i chować. Markizy umożliwiają korzystanie z tarasu praktycznie przez większą część roku, z wyjątkiem zimy.

Pergole

Pergole posiadają specjalne słupy, które montuje się do podłoża, dzięki czemu są bardzo odporne wiatr i tworzą elegancką, a przy tym dużą osłonę tarasową. Niektóre pergole mogą mieć szerokość i wysięg nawet do 6 metrów, co pozwala, przy zastosowaniu markizy łączonej, na osłonę powierzchni 18 x 6 metrów. Mogą być obsługiwane pilotem z silnikiem elektrycznym. Jeśli pergola zostanie wyposażona w ściany boczne, może stać się również oddzielnym pomieszczeniem, w którym można się zrelaksować z dala od ciekawskich oczu sąsiadów.

Markizy – Łódź

Markizy tarasowe można zakupić w Łodzi, w salonie sprzedaży Monolith. Firma funkcjonuje na rynku od blisko 20 lat i znajduje się w czołówce polskich przedsiębiorstw montujących markizy tarasowe, ogrodowe, pergole, rolety i żaluzje. Oferuje nowoczesne produkty i wciąż pozytywnie zaskakuje klientów nowymi rozwiązaniami technicznymi.

Na stronie www.twojamarkiza.pl można znaleźć bogatą ofertę różnego rodzaju wytrzymałych i funkcjonalnych markiz tarasowych, w kasecie i pół-kasecie, nawet z 7-letnią gwarancją. Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości materiałów o różnych wielkościach osłon. Ich szerokość sięga nawet 7 metrów, co pozwala wykorzystać je do ochrony naprawdę dużych tarasów. Producent oferuje również montaż i dalszy serwis swoich wyrobów, co jest bardzo wygodne z uwagi na lokalizację firmy w centrum Polski.

Warto skorzystać z oferty firmy również z uwagi na atrakcyjne ceny, profesjonalną obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here