Jak usunąć blizny nie kładąc się pod światło lasera?

Jak usunąć blizny nie kładąc się pod światło lasera?

Blizny to nieeleganckie, oszpecające nas znamiona, które powstają w miejscach uszkodzeń mechanicznych lub pozostałości po przebytych zabiegach, chorobach lub ciąży, które wskazują na miejsca, gdzie nasza skóra nie potrafiła się w pełni zregenerować. Są różne rodzaje blizn, jednak każda sprawia, że czujemy się niekomfortowo i nieelegancko. Czasem sprawiają, że wstydzimy się komukolwiek pokazać z bliska. Jak możemy to zmienić?

Laser? Nie!

Niektóre blizny są oszpecające, inne sprawiają, że choć na co dzień ukrywamy je przed światem to czujemy się zdecydowanie nieprzyjemnie, odczuwamy dyskomfort, a sytuacja, w której mielibyśmy pokazać się komuś bez ubrania napawa nas wielkim wstydem i obawą. Z czasem chcielibyśmy to zmienić. Nie zawsze jednak wiemy jak mielibyśmy to zrobić. Tak naprawdę przychodzi nam do głowy tylko jedna skuteczna metoda – laser. Jest to jednak metoda wyjątkowo inwazyjna. Po pierwsze raczej nie stosuje się jej w okolicach twarzy, tym bardziej jeśli nie wiadomo jaki wpływ na nasz organizm będzie miała wiązka. Po drugie, jest to sposób niezwykle drogi, dlatego zanim zaczniemy starania o lepsze jutro, rezygnujemy i godzimy się na to, jacy jesteśmy. A to błąd!

Żele i plastry

Istnieją bowiem rozwiązania, które mogą pomóc nam rozwiązać nasz problem. Jak? Przede wszystkim mało inwazyjnie. Wszystko zależy oczywiście od rodzaju blizny, dlatego nie możemy stosować preparatów takich jak Sutricon samodzielnie. Żele i plastry, które naprawdę działają opierają się na sylikonie, który w sposób naturalny pobudza komórki do regeneracji i sprawia, że blizna znika. Oczywiście laser działa zdecydowanie szybciej, jednak niekoniecznie skuteczniej. Dlatego jeśli naprawdę marzycie o usunięciu jakiejś blizny i chcecie to zrobić sprawnie, efektywnie i bez lasera, jedyną opcją pozostaje sylikon.

Wykorzystanie plastrów oraz żeli sylikonowych może zmienić Twoje życie. Jeśli więc masz zamiar się zdecydować, odwiedź stronę wszystkoobliznach.pl i przeczytaj więcej, abyś mógł świadomie podjąć tę istotną decyzję.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here