Jak tankować służbowo taniej?

Ostatnimi czasy przedsiębiorcy nie mają lekko, zwłaszcza jeśli działalność firmy wymaga częstych wyjazdów służbowych lub przewożenia towarów. Ceny benzyny są wysokie i nie zapowiada się, aby miało szybko dość do ich obniżenia. Czy w takim razie oznacza to konieczność wydawania fortuny na tankowanie? Niekoniecznie. Jest sposób, aby zaoszczędzić i przede wszystkim to kontrolować. Rozwiązaniem są karty paliwowe.

Karta paliwowa – tankowanie dla firm

Karta paliwowa to sposób na bezgotówkowy zakup paliwa dla celów biznesowych. Jest ona wydawana przez sieci stacji benzynowych i pozwala na śledzenie wydatków związanych z tankowaniem. Szeroki wybór kart sprawia, że można dostosować ją do swoich potrzeb. Są na przykład karty, które przypisujesz do konkretnego numeru rejestracyjnego, czy też karty wydawane na firmę lub konkretną osobę.

Tańsze tankowanie z kartą FLOTEX POLSKA

Przedsiębiorcom polecić można karty paliwowe FLOTEX POLSKA. Oferta skierowana jest do małych, średnich, jak i dużych firm, które dokonują tankowania na stacjach ORLEN, BP, Shell, czy AMIC. Na jakie korzyści może liczyć właściciel przedsiębiorstwa?
• Rabaty na kupno paliwa uzależnione od miesięcznych zakupów firmy.
• Niska cena pylonowa.
• Dostęp do FLOTEX LIST PRICE, czyli aktualizowanej co 24 godziny listy cen benzyny oraz oleju napędowego, co pozwala na wybór atrakcyjnej oferty.
• Rozliczanie i fakturowania z jednego konta, co zwiększa kontrolę nad płatnościami.
Inne korzyści posiadania karty FLOTEX POLSKA

Karta paliwowa FLOTEX POLSKA pozwala nie tylko na tańsze tankowanie służbowe. Kierowcom pozwala ona na szybkie i bezgotówkowe opłacanie zakupy paliwa czy przejazdu autostradą, przedsiębiorcom zaś na lepszą kontrolę wydatków za sprawą dedykowanego konta. Karta do minimum ogranicza formalności, pozwalając na wygenerowanie zbiorczej faktury pod koniec miesiąca. Dużą zaletą jest to, że do jej założenia nie są wymagane gwarancje bankowe i ubezpieczeniowe czy składanie depozytu. Procedura założenia karty jest niezwykle prosta, wymaga jedynie skanów dokumentów rejestrowych firmy (odpis KRS lub CEIDG) oraz wypełnienia wniosku online. Zostaje ona dostarczona do 10 dni roboczych drogą pocztową. Kartę przypisać można kierowcy, firmie lub numerowi rejestracyjnemu.

Tankowanie służbowe generuje duże wydatki, nie musi jednak nadwyrężać budżety firmy. Jeśli sięgnie ona po kartę paliwową, może wówczas korzystać z różnych rabatów oraz konkurencyjnych cen. Jest to rozwiązania, z którego zdecydowanie warto skorzystać.


Warto przeczytać felgi bmw e60

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here