Jak dobrze wybrać i kupić odpowiedni laktator?

Jak dobrze wybrać i kupić odpowiedni laktator?

Karmienie piersią to dla matki oraz maleństwa piękny czas, jest to jedyny naturalny oraz rekomendowany sposób karmienia dziecka w okresie od urodzenia. Dobry rozwój dziecka zależy od tego czy dziecko jest karmione piersią oraz jak długo jest karmione. Zalecane jest, by mama karmiła swoje dziecko jak najdłużej jest to tylko możliwe.

Choć początki karmienia piersią czasem są ciężkie, z czasem jest o wiele łatwiej, a karmienie dziecka staje się naturalnym, codziennym miłym zajęciem. Czasem karmienie dziecka nie w każdej chwili jest możliwe, dlatego niezbędnym narzędziem do karmienia dziecka jest laktator, który umożliwia odciąganie pokarmu dla dziecka i podawanie dziecku kiedy tego potrzebuje, nawet gdy mamy nie ma w pobliżu.

Laktator Lovi Expert jest nowoczesnym laktatorem, który posiada szereg różnych zastosowanych innowacji. Jest to laktator elektryczny, sterowany za pomocą wyświetlacza, który został skutecznie wypróbowany przez mamy. Laktator ten idealnie odciąga pokarm i rozwiązuje wszystkie problemy, które są związane z laktacją.

Jest to laktator, który w krótkim czasie i potrafi odciągnąć znaczną ilość pokarmu, ciągu 10 minut może odciągnąć nawet 100 ml pokarmu. Lovi Expert jest wydajny, w szybki sposób oraz sprawnie odciąga pokarm w 3 etapach. W pierwszym etapie przyssawka laktatora stymuluje masażem pierś, w 2 etapie naciska na brodawkę, a w 3 etapie głęboko zasysa wypływający pokarm, który odprowadzany jest do butelki. Znajdujący się w zestawie laktatora elektryczny panel sterowania, pozwoli na odpowiednie ustawienie odpowiedniej funkcji.

Lovi Expert pozwala zaoszczędzić cenny czas oraz energię, panel sterowania jest lekki, mieści się nawet w dłoni. Panel zapamiętuje ostatnie ustawienia, więc nie trzeba ich za każdym razem ustawiać . Laktator można używać do 3 godzin bez podłączenia do zasilania, można go używać w podróży. Laktator wyposażony jest w dodatkowe akcesoria, takie jak: butelka ze smoczkiem, walizka do przenoszenia laktatora oraz podstawka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here