Czy warto kupić telewizor 4K?

Czy warto kupić telewizor 4K?
Czy warto kupić telewizor 4K?

Ranking telewizorów 4K w bardzo klarowny sposób ukazuje poszukującym ile musimy zapłacić za obraz w tak wysokiej jakości jaką oferuje nam technologia 4K w rozdzielczości 3840×2160. Przy premierze telewizorów z technologią 4K za nabycie takie sprzętu musieliśmy się liczyć w wydaniem kwoty rzędu nawet kilkunastu tysięcy złotych.

Spadek cen.

Ze względu na rozwijającą się technologię produkty zaprojektowane wcześniej tanieją, takie są prawa rynku, przez co teraz telewizor z możliwością nadawania obrazu w 4K możemy nabyć już za kwotę nawet 3 tysięcy złotych.

Nadawanie w 4K

Czy warto kupić telewizor w 4K ? Przy premierze telewizorów z tą technologią można było tylko marzyć o tym, że programy będą nadawane w tak wysokiej jakości, a jednak z biegiem czasu stacje nadające programy telewizyjne wychodzą na przeciw wyzwaniu i co raz więcej programów zostaje nadawanych w 4K np. mecze piłkarskie, programy przyrodnicze. Z miesiąca na miesiąc możemy się spodziewać,że ilość transmisji nadawana w tak wysokiej jakości będzie rosła co bardzo będzie cieszyło oczy użytkowników takich telewizorów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here